Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
21
Norweska - 13
kierunek:
Czarnowąsy - Jagiełły - Pętla
5
49
BE
6
7
8
9
10
11
04
BCE
12
13
38
BE
14
15
16
17
18
05
BCE
19
20
21
35
BE
B - kurs do: Brzezie - Pętla
C - kurs z pominięciem: Czarnowąsy - Jagiełły - Pętla
E - Kurs do przystanku Brzezie - Pętla