Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
21
Dobrzeńska
kierunek:
Czarnowąsy - Jagiełły - Pętla
5
46
BE
6
22
BCE
7
11
BCE
51
BCE
8
9
13
BCE
10
16
BCE
11
14
BCE
12
13
46
BE
14
15
08
BCE
16
14
BCE
17
18
13
BCE
19
20
21
39
BE
B - kurs do: Brzezie - Pętla
C - kurs z pominięciem: Czarnowąsy - Jagiełły - Pętla
E - Kurs do przystanku Brzezie - Pętla