Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
21
Brzezie - Elektrownia
kierunek:
Wschodnia - Pętla
6
15
D
45
D
7
8
04
9
47
10
47
11
47
12
13
14
18
15
18
16
48
17
18
48
19
20
21
22
20
IR
D - kurs z pominięciem: Działkowa - MZK
I - Kurs do przystanku Rejtana - Pętla
R - kurs do: Rejtana - Pętla