Poniedziałek
Wtorek
Środa
Piątek
Sobota
8
Oświęcimska - Metalchem I
kierunek:
Polska Nowa Wieś - Kościół - Pętla
14
04
34
MP
15
16
19
17
22
18
19
20
21
22
23
M - kurs przez: Komprachcice - Niemodlińska >> Polska Nowa Wieś - Kościół - Pętla
P - kurs do: Polska Nowa Wieś - Kościół - Pętla