Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
8
Polska Nowa Wieś - Kościół
kierunek:
Polska Nowa Wieś - Kościół - Pętla
4
57
AC
5
6
34
ACK
7
11
ACK
8
13
ACK
9
13
ACK
A - Kurs do przystanku Ochodze - Pętla
C - kurs do: Ochodze - Pętla
K - kurs przez: Komprachcice - Niemodlińska >> Komprachcice - Kolejowa