Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
8
Polska Nowa Wieś - Kościół - Pętla
kierunek:
Grotowice - Pętla
4
57
W
5
42
6
02
W
7
05
58
W
8
9
10
43
11
43
12
43
W
13
19
K
14
00
30
15
00
30
16
00
21
BN
43
17
43
18
43
19
45
20
45
W
21
45
22
23
20
BN
W - kurs przez: Oświęcimska - Metalchem I >> Oświęcimska - Metalchem VI
K - kurs przez: Komprachcice - Kolejowa >> Komprachcice - Krótka
B - Kurs do przystanku Nysy Łużyckiej - Rondo
N - kurs do: Nysy Łużyckiej - Rondo