Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
8
Polska Nowa Wieś - Kościół
kierunek:
Grotowice - Pętla
4
58
W
5
43
6
03
W
7
06
59
W
8
9
10
44
11
44
12
44
W
13
20
K
14
01
31
15
01
31
16
01
22
BN
44
17
44
18
44
19
46
20
46
W
21
46
22
23
21
BN
W - kurs przez: Oświęcimska - Metalchem I >> Oświęcimska - Metalchem VI
K - kurs przez: Komprachcice - Kolejowa >> Komprachcice - Krótka
B - Kurs do przystanku Nysy Łużyckiej - Rondo
N - kurs do: Nysy Łużyckiej - Rondo