Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
8
Nyska - Dworcowa
kierunek:
Grotowice - Pętla
5
08
W
23
53
6
14
W
59
W
7
17
37
8
10
W
41
9
40
10
54
11
54
12
54
W
13
43
14
11
41
15
11
41
16
11
32
BN
54
17
54
18
54
19
56
20
56
W
21
56
22
23
31
BN
W - kurs przez: Oświęcimska - Metalchem I >> Oświęcimska - Metalchem VI
B - Kurs do przystanku Nysy Łużyckiej - Rondo
N - kurs do: Nysy Łużyckiej - Rondo