Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
8
Dambonia - Pętla
kierunek:
Grotowice - Pętla
5
14
W
29
59
6
20
W
7
05
W
23
43
8
16
W
47
9
46
10
11
00
12
00
13
00
W
49
14
17
47
15
17
47
16
17
38
BN
17
00
18
00
19
00
20
02
21
02
W
22
02
23
36
BN
W - kurs przez: Oświęcimska - Metalchem I >> Oświęcimska - Metalchem VI
B - Kurs do przystanku Nysy Łużyckiej - Rondo
N - kurs do: Nysy Łużyckiej - Rondo