Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
8
Niemodlińska - Szkoła
kierunek:
Grotowice - Pętla
5
17
W
32
6
03
24
W
7
09
W
27
47
8
20
W
51
9
50
10
11
04
12
04
13
04
W
53
14
21
51
15
21
51
16
21
42
BN
17
04
18
04
19
04
20
05
21
05
W
22
05
23
38
BN
W - kurs przez: Oświęcimska - Metalchem I >> Oświęcimska - Metalchem VI
B - Kurs do przystanku Nysy Łużyckiej - Rondo
N - kurs do: Nysy Łużyckiej - Rondo