Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
80
Dziekaństwo
kierunek:
Dambonia - Pętla
6
02
7
09
NA
8
9
10
32
11
12
13
14
15
16
14
17
18
31
NA
N - kurs do: Nysy Łużyckiej - Rondo
A - Kurs do przystanku Nysy Łużyckiej - Rondo