Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
2
al. Piastów/ pl. Konstytucji 3 Maja
kierunek:
Al. Poznańska/Leśna
5
05
M
6
02
N
21
M
52
N
7
22
N
51
N
8
22
W
52
N
9
21
W
51
N
10
21
W
50
M
11
21
W
50
M
12
21
W
50
M
13
22
W
51
M
14
22
I
52
N
15
22
I
51
M
16
22
N
17
22
W
52
N
18
19
00
N
20
12
M
21
16
M
22
19
M - kurs do: Os. Motylewo
N - kurs do: Os. Motylewo pętla, przez: Wałecka/ Podleśna
W - kurs przez: Wałecka/ Podleśna
I - kurs do: Orla/ Os. Motylewo pętla przez Wałecka/ Wodociągi