Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
2
Trzcianecka/Gnieźnieńska
kierunek:
Al. Poznańska/Leśna
5
09
M
6
06
N
25
M
56
N
7
26
N
55
N
8
26
W
56
N
9
25
W
55
N
10
25
W
54
M
11
25
W
54
M
12
25
W
54
M
13
26
W
55
M
14
26
I
56
N
15
26
I
55
M
16
26
N
17
26
W
56
N
18
19
04
N
20
16
M
21
20
M
22
23
M - kurs do: Os. Motylewo
N - kurs do: Os. Motylewo pętla, przez: Wałecka/ Podleśna
W - kurs przez: Wałecka/ Podleśna
I - kurs do: Orla/ Os. Motylewo pętla przez Wałecka/ Wodociągi