Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
2
Trzcianecka/Gnieźnieńska
kierunek:
Al. Poznańska/Leśna
5
29
N
6
53
7
8
01
N
9
01
W
10
01
N
11
01
W
12
01
N
13
01
W
57
N
14
54
15
57
N
16
54
17
58
N
18
19
04
54
M
20
21
14
M
22
39
M - kurs do: Os. Motylewo
N - kurs do: Os. Motylewo pętla, przez: Wałecka/ Podleśna
W - kurs przez: Wałecka/ Podleśna