Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
2
Trzcianecka/Gnieźnieńska
kierunek:
Al. Poznańska/Leśna
5
10
6
25
M
7
8
05
9
19
N
10
45
11
12
09
N
13
25
14
49
N
15
16
05
17
29
N
18
45
19
20
05
M
21
18
22
38
M - kurs do: Os. Motylewo
N - kurs do: Os. Motylewo pętla, przez: Wałecka/ Podleśna