Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
2
al. Poznańska/ Kolonia
kierunek:
Al. Poznańska/Leśna
5
15
M
6
12
N
31
M
7
06
N
32
N
8
01
N
9
02
N
10
01
N
11
00
M
12
00
M
13
00
M
14
01
M
32
I
15
02
N
34
I
16
01
M
32
N
17
18
02
N
19
10
N
20
22
M
21
26
M
M - kurs do: Os. Motylewo
N - kurs do: Os. Motylewo pętla, przez: Wałecka/ Podleśna
I - kurs do: Orla/ Os. Motylewo pętla przez Wałecka/ Wodociągi