Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
12
al. Powst. Wlkp./ Naftowa
kierunek:
Śniadeckich/Kotłownia
5
46
P
6
7
8
9
10
11
12
13
44
P
14
15
16
17
18
19
20
21
43
P
P - kurs do: Al. Powst. Wlkp./ Pętla