Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
2
Orla/ al. Poznańska
kierunek:
Al. Poznańska/Leśna
5
16
M
6
13
N
32
M
7
07
N
33
N
8
03
N
9
03
N
10
02
N
11
01
M
12
01
M
13
01
M
14
02
M
33
I
15
04
N
35
I
16
02
M
33
N
17
18
03
N
19
11
N
20
23
M
21
27
M
M - kurs do: Os. Motylewo
N - kurs do: Os. Motylewo pętla, przez: Wałecka/ Podleśna
I - kurs do: Orla/ Os. Motylewo pętla przez Wałecka/ Wodociągi