Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
16
Trzcianecka/Gnieźnieńska
kierunek:
Żeromskiego/ pl. Inwalidów
7
35
D
8
30
D
9
30
D
10
30
D
11
30
D
12
40
13
14
22
D
15
21
D
16
21
D
17
18
18
21
D
19
21
D
20
18
21
22
24
D
D - kurs przez Cicha/ Dembowskiego