Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
2
al. Niepodległości/ Różana Droga
kierunek:
Al. Poznańska/Leśna
4
59
5
6
14
M
7
54
8
9
08
N
10
34
11
58
N
12
13
14
14
38
N
15
54
16
17
18
N
18
34
19
54
M
20
21
07
22
28
M - kurs do: Os. Motylewo
N - kurs do: Os. Motylewo pętla, przez: Wałecka/ Podleśna