Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
2
al. Niepodległości/ Starostwo Powiatowe
kierunek:
Al. Poznańska/Leśna
5
01
M
56
N
6
15
M
46
N
7
16
N
44
N
8
16
W
46
N
9
15
W
45
N
10
15
W
44
M
11
15
W
44
M
12
15
W
44
M
13
16
W
45
M
14
16
I
46
N
15
16
I
45
M
16
16
N
17
16
W
46
N
18
55
N
19
20
07
M
21
11
M
22
14
M - kurs do: Os. Motylewo
N - kurs do: Os. Motylewo pętla, przez: Wałecka/ Podleśna
W - kurs przez: Wałecka/ Podleśna
I - kurs do: Orla/ Os. Motylewo pętla przez Wałecka/ Wodociągi