Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
9
Łódzka - Cała
kierunek:
Nowowiejska-Dmowskiego
5
06
6
21
55
7
20
8
10
9
15
10
15
11
12
15
13
14
14
09
15
09
16
04
B
59
B
17
34
18
19
39
20
21
04
B
B - kurs kończy się na przystanku Słowackiego-Sąd