Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
9
Dworzec Kolejowy
kierunek:
Nowowiejska-Dmowskiego
5
17
6
32
7
08
33
8
23
9
28
10
28
11
12
28
13
29
14
24
15
24
16
19
B
17
12
B
46
18
19
51
20
21
15
B
B - kurs kończy się na przystanku Słowackiego-Sąd