Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
1
Kostromska-Łódzka
kierunek:
Grabica-Moryca
5
30
6
25
M
50
a
7
24
MT
8
14
T
9
09
T
10
34
MT
11
54
12
39
T
13
33
M
14
33
15
33
M
16
50
M
17
18
23
M
19
33
20
58
M - do Morycy
T - przez Zawodzie-Twardosławicką
a - kurs kończy się na przyst. 3 Maja-Żeromskiego