Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
10
Słowackiego - Kostromska
kierunek:
Słowackiego - Rakowska
5
28
6
28
7
08
33
8
08
48
9
28
10
08
48
11
28
12
08
48
13
27
14
07
47
15
27
16
04
17
10
18
30
19
30