Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
1
Wojska Polskiego-Skwer Rawity
kierunek:
Grabica-Moryca
5
35
6
30
M
55
a
7
30
MT
8
20
T
9
15
T
10
40
MT
11
12
00
45
T
13
41
M
14
41
15
41
M
16
58
M
17
18
28
M
19
38
20
21
03
M - do Morycy
T - przez Zawodzie-Twardosławicką
a - kurs kończy się na przyst. 3 Maja-Żeromskiego