Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
1
Szydłów-Szkoła /do Grabicy/
kierunek:
Moryca-Grabica
6
43
G
7
47
S
8
9
10
11
12
13
14
15
01
TG
T - przez Zawodzie-Twardosławicką
S - do Szydłowa
G - do Grabicy /przez Szydłów/