Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
1
Szydłów-Szkoła /Wiata/
kierunek:
Grabica-Moryca
7
04
MT
54
T
8
9
10
11
12
13
14
15
20
M
M - do Morycy
T - przez Zawodzie-Twardosławicką