Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
9
Topolowa
kierunek:
Nowowiejska-Dmowskiego
5
11
6
26
7
00
25
8
15
9
20
10
20
11
12
20
13
20
14
15
15
15
16
10
B
17
05
B
39
18
19
44
20
21
09
B
B - kurs kończy się na przystanku Słowackiego-Sąd