Grabica-Moryca
Grabica
Wola Kamocka
Kamocin
Kamocinek
Szydłów-Szkoła /Wiata/
Majków Mały Kier.Piotrków
Twardosławice K.Piotrków
Szczekanica
Twardosławicka-Źródlana
Twardosławicka-Diamentowa
Twardosławicka-Zawodzie
Zawodzie-Wojska Polskiego
Wojska Polskiego-25 Pułku Piechoty
Wojska Polskiego - Żródlana
Wojska Polskiego - Jasna
Kostromska - Wojska Polskiego
Kostromska-Łódzka
Topolowa
Wysoka - Topolowa
Wysoka - Hutnicza
Wojska Polskiego-Skwer Rawity
Wojska Polskiego - Wiadukt
Dworzec Kolejowy
Słowackiego - Sąd
al. 3 Maja-al. Kopernika
al. 3 Maja-Żeromskiego
Roosevelta - Towarowa
Przemysłowa - Roosevelta
Przemysłowa - Gospodarcza
Gospodarcza-Żwirki
Południowa-Przemysłowa
Lotnisko
Przemysłowa-Tartak
Moryca-Grabica
Moryca
Przemysłowa-Tartak
Lotnisko
Południowa-Przemysłowa
Żwirki-Gospodarcza
Przemysłowa - Gospodarcza
Roosevelta - Przemysłowa
Roosevelta - Towarowa
al. 3 Maja-Żeromskiego
al. 3 Maja-al. Kopernika
Słowackiego - Sąd
Dworzec Kolejowy
Wojska Polskiego - Wiadukt
al. Armii Kraj.-W.Polskiego
Łódzka-Rondo Solidarności
Łódzka-Sadowa
Kostromska-Łódzka
Kostromska-Woj.Polskiego
Wojska Polskiego - Jasna
Wojska Polskiego - Żródlana
Wojska Polskiego-25 Pułku Piechoty
Zawodzie-Wojska Polskiego
Twardosławicka-Zawodzie
Twardosławicka-Diamentowa
Twardosławicka-Źródlana
Szczekanica
Twardosławice
Majków Mały /Kier. Szydłów/
Szydłów-Szkoła /do Grabicy/
Kamocinek
Kamocin
Wola Kamocka