Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
1
Słowackiego - Sąd
kierunek:
Moryca-Grabica
5
26
6
26
G
7
06
28
S
8
23
9
48
10
11
23
T
12
33
T
13
24
T
14
34
TG
15
19
T
16
23
17
40
T
18
19
05
20
31
T - przez Zawodzie-Twardosławicką
S - do Szydłowa
G - do Grabicy /przez Szydłów/