Poniedziałek
Wtorek
Czwartek
Sobota
1
Zawodzie-Wojska Polskiego
kierunek:
Moryca-Grabica
11
37
T
12
47
T
13
39
T
14
49
TG
15
34
T
16
17
54
T
T - przez Zawodzie-Twardosławicką
G - do Grabicy /przez Szydłów/