Poniedziałek
Wtorek
Czwartek
1
Kamocin
kierunek:
Moryca-Grabica
6
46
G
7
8
9
10
11
12
13
14
15
04
TG
T - przez Zawodzie-Twardosławicką
G - do Grabicy /przez Szydłów/