Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
10
Słowackiego - Kołłątaja
kierunek:
Słowackiego - Rakowska
6
21
7
8
9
10
35
11
12
35
13
14
35
15
16
25
17
18
25