Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
10
Słowackiego - Kołłątaja
kierunek:
Rakowska - Słowackiego
7
25
8
9
10
11
28
12
13
28
14
15
27
16
17
12
18
19
32