Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
8
Słowackiego - Kołłątaja
kierunek:
Słowackiego-Słowackiego
5
29
6
29
7
24
P
44
8
9
04
10
34
11
12
04
13
37
14
29
15
29
P
16
17
40
18
38
19
38
20
21
32
P - przez Podole-oczyszczalnię