Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
9
Łódzka-Gęsia
kierunek:
Nowowiejska-Dmowskiego
5
07
6
22
56
7
21
8
11
9
16
10
16
11
12
16
13
16
14
11
15
11
16
06
B
17
01
B
35
18
19
40
20
21
05
B
B - kurs kończy się na przystanku Słowackiego-Sąd