Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
9
Łódzka-Ogródki Działkowe
kierunek:
Nowowiejska-Dmowskiego
5
08
6
23
57
7
22
8
12
9
17
10
17
11
12
17
13
17
14
12
15
12
16
07
B
17
02
B
36
18
19
41
20
21
06
B
B - kurs kończy się na przystanku Słowackiego-Sąd