Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
9
Wojska Polskiego - Wiadukt
kierunek:
Nowowiejska-Dmowskiego
5
16
6
31
7
06
31
8
21
9
26
10
26
11
12
26
13
27
14
22
15
22
16
17
B
17
10
B
44
18
19
49
20
21
14
B
B - kurs kończy się na przystanku Słowackiego-Sąd