Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
293
Poznań Główny - Dworzec Autobusowy
kierunek:
Międzychód, Przystanek Dworcowy. - Plac Kościuszki
8
45
9
10
11
12
13
14
15
16
40