Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
19
Tomiczki, II (Skrz. Na Tomice)
kierunek:
Poznań Główny - Dworzec Autobusowy Peron 18
9
43
A
10
11
12
13
17
A - Kurs do przystanku Buk, Rynek