Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
156
Bnin, Stacja Benzynowa
kierunek:
Poznań Główny - Dworzec Autobusowy Peron 18
7
51
8
9
10
11
09
12
13
14
15
09
16
17
44