Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
33
Witkowice
kierunek:
Pniewy, Przystanek Dworcowy - ul. Pocztowa
13
18
A
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
11
A - Kurs do przystanku Lwówek, Rynek