Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
33
Ludowo (Za Skrzyżowaniem do Wilczyny)
kierunek:
Poznań Główny - Dworzec Autobusowy Peron 18
4
41
5
6
7
8
51
9
10
08
11
12
53