Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
57
Kalwy
kierunek:
Poznań Główny - Dworzec Autobusowy Peron 18
4
52
5
42
6
7
8
9
10
13
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
45