Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
33
Gaj Wielki K/Kaźmierza
kierunek:
Poznań Główny - Dworzec Autobusowy Peron 18
4
52
5
6
7
8
9
02
10
20
11
12
13
05