Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
307
Sępolno, Wieś K/Miedzichowa
kierunek:
Nowy Tomyśl, Dworzec Autobusowy Peron 6
7
17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
51