Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26
Spółdzielcza
kierunek:
Winiary, Szpital
5
46
6
55
7
30
8
46
9
46
10
46
11
46
12
46
13
46
14
45
15
45
16
46
17
46
18
46
19
46
20
46
21
41
22
23
06
AS
A - Kurs do przystanku Słowackiego
S - kurs do: Słowackiego