Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
35
Spółdzielcza
kierunek:
Orlen, Brama I
4
56
5
01
04
09
AN
14
22
AN
52
6
23
AN
46
7
06
28
35
8
26
9
26
10
26
11
26
12
26
13
01
AN
14
16
26
AN
15
01
36
16
06
26
17
06
18
19
20
21
06
AN
A - Kurs do przystanku Naftobudowa
N - kurs do: Naftobudowa