Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
100
Zglenickiego Szpital
kierunek:
Dworzec Kolejowy
5
59
6
7
28
8
48
9
10
48
11
12
08
48
13
14
08
15
16
P
41
P
16
28
17
53
18
19
20
09
AJ
P - kurs przez: PPPT, CUK
A - Kurs do przystanku Jachowicza (Teatr)
J - kurs do: Jachowicza (teatr)